Nowa oferta PAYBACK i Grupy Europa

Nowa oferta PAYBACK i Grupy Europa

Opublikowany

Program PAYBACK rozpoczyna sprzedaż ubezpieczeń turystycznych od Grupy Europa

Na uczestników Programu PAYBACK czeka nowa oferta ubezpieczeniowa przygotowana wspólnie z Grupą Europa – polisy turystyczne „Beztroski Urlop” zapewniają kompleksową ochronę w sytuacji choroby lub wypadku w trakcie wypoczynku za granicą oraz możliwość zebrania jeszcze większej liczby punktów PAYBACK.

Uczestnicy Programu za każdą złotówkę wydaną na zakup polisy otrzymają 10 punktów PAYBACK. To dwa razy więcej punktów w porównaniu do oferty z ubiegłego roku i najwyższy przelicznik punktowy w całej ofercie Programu PAYBACK. Ubezpieczenie turystyczne można kupić na stronie internetowej: www.payback.pl/ubezpieczenia.

Choć widoczny jest wzrost sprzedaży polis ubezpieczeniowych, ciągle jednak pozostaje duża grupa osób, dla których jedynym powodem powstrzymującym ich od zakupu ubezpieczenia jest cena. Dlatego tworząc nową ofertę wspólnie z Grupą Europa, zwiększyliśmy liczbę punktów, które można otrzymać za zakup polisy, aby zachęcić użytkowników kart PAYBACK do zapewnienia sobie i swoim bliskim ochrony 

– mówi Tomasz Głos, Classic Business Director w PAYBACK. 

Ubezpieczenie „Beztroski Urlop” jest dostępny w dwóch opcjach: Travel – dla osób korzystających z klasycznego wypoczynku oraz Sport – dla osób aktywnie spędzających urlop (np. wyjeżdżających na narty). Składka za 1 dzień za osobę w opcji Travel wynosi od 5 zł w wariancie Podstawowym do 10 zł w wariancie Super. W opcji Sport składka oscyluje na poziomie od 9 zł za dzień za osobę w wariancie Podstawowym do 19 zł w wariancie Super.

Suma ubezpieczenia kosztów leczenia może wynieść od 100 do 500 tysięcy złotych w zależności od wybranego wariantu polisy. Zakres ubezpieczenia, w zależności od wybranego wariantu obejmuje: pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu, pomoc w podróży, odszkodowanie za następstwa nieszczęśliwych wypadków, ochronę bagażu podróżnego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie telefonu komórkowego. Wszystkie warianty ubezpieczenia są automatycznie rozszerzone o następstwa chorób przewlekłych. Dodatkowo ochronę w każdym z wariantów można rozszerzyć o ubezpieczenie mieszkania lub domu na czas podróży zagranicznej, ubezpieczenie Car Assistance oraz ubezpieczenie anulowania imprezy turystycznej, biletu podróży lub noclegu.

Grupa Europa to jeden z liderów rynku ubezpieczeń turystycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenia w tym obszarze pozwoliły nam stworzyć polisę podróżną, która w kompleksowy sposób zapewnia ochronę o najwyższym standardzie podczas urlopu za atrakcyjną cenę   

– mówi Tomasz Janas, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Turystycznych i Gwarancji w Grupie Europa.

Payback i Grupa Europa współpracują przy sprzedaży ubezpieczeń od połowy 2017 roku. W ofercie programu lojalnościowego – oprócz polisy podróżnej „Beztroski Urlop” – znajdują się także:
 • Ubezpieczenie na życie „Zabezpieczenie Najbliższych“ 
  Wysokość składki jest uzależniona od wieku klienta, ale nie ulegnie zmianie przez 5 lat w przypadku kontynuacji. Suma ubezpieczenia może wynosić od 10 do 250 tys. zł. Wypłata świadczenia dla najbliższych następuje na skutek śmierci ubezpieczonego z przyczyn naturalnych, jak i w następstwie nieszczęśliwego wypadku bądź wypadku komunikacyjnego
 • Ubezpieczenie zdrowotne „Spokojny Powrót do Zdrowia“
  Wysokość składki jest uzależniona od wieku ubezpieczającego, ale nie ulegnie zmianie przez 5 lat w przypadku kontynuacji. Polisa obejmuje najczęstsze choroby cywilizacyjne (zawał serca, nowotwór złośliwy, udar mózgu). Do wyboru są trzy sumy ubezpieczenia: 30, 60 lub 150 tys. zł. Świadczenie jest wypłacane od razu po zdiagnozowaniu choroby.
 • Ubezpieczenie „Pomoc dla dziecka“
  Miesięczna składka wynosi od 20 do 57 zł. W tej cenie klient otrzymuje szybki dostęp do lekarzy specjalistów w razie niespodziewanych zdarzeń dotyczących dzieci: wypadków i nagłych zachorowań. Można również zamówić wizytę domową lekarza i skorzystać z telefonicznych konsultacji medycznych.
 • Ubezpieczenie domu „Złota Rączka“
  90 zł – tyle wynosi jednorazowa roczna składka polisy, która zapewnia zabezpieczenie w przypadku awarii sprzętu w domu, dostęp do szerokiej gamy specjalistów, pokrycie kosztów ich robocizny, niezbędnych materiałów i części zamiennych.

PAYBACK to największa w Polsce multipartnerska platforma ułatwiająca angażowanie klientów. Umożliwia dostęp do bazy blisko 8 milionów aktywnych użytkowników zbierających punkty u wielu różnych partnerów.
PAYBACK realizuje cele biznesowe partnerów, wykorzystując pogłębione dane konsumenckie pochodzące z wielu źródeł oraz nowoczesne narzędzia analityczne i marketingowe do przygotowania spersonalizowanych ofert i precyzyjnie targetowanej komunikacji.
Uczestnicy programu PAYBACK mogą zbierać punkty podczas zakupów w wielu popularnych sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Dzięki specjalnym promocjom, ofertom oraz kuponom (również elektronicznym) posiadacze kart PAYBACK mogą szybko i łatwo zwiększyć stan konta punktowego. Zebrane punkty PAYBACK można wymienić na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More, bony zakupowe do zrealizowania u wybranych partnerów lub przekazać je na program dożywiania dzieci Pajacyk.
Program PAYBACK jest częścią międzynarodowej grupy American Express.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Nowy wiceprezes Grupy Europa

Maciej Kloze został powołany na stanowisko wiceprezesa Grupy Europa. Będzie odpowiadał za IT i obsługę posprzedażową klientów.