Grupa Europa z nowym centrum prasowym

Grupa Europa z nowym centrum prasowym

Aktualności, wyniki finansowe, raporty oraz grono ekspertów – to wszystko dziennikarze będą mogli znaleźć w nowym, cyfrowym biurze prasowym Grupy Ubezpieczeniowej Europa: media.tueuropa.pl.

Cyfryzacja i nowoczesne technologie zmieniają nie tylko branżę ubezpieczeniową. Wpływają także na sposób, w jaki pracują współczesne media. Z myślą o ich zmieniających się potrzebach zdecydowaliśmy w Grupie Europa o uruchomieniu cyfrowego biura prasowego, które od dziś jest dostępne pod adresem: media.tueuropa.pl
W nowym biurze dziennikarze będą mieli dostęp w jednym miejscu do najważniejszych i aktualnych informacji o Grupie Europa i jej działaniach biznesowych. Postawiliśmy na przejrzystość, użyteczność oraz prostą i przyjazną formę graficzną. W nawigacji po stronie pomoże podział na kilka działów:
Aktualności – w tym miejscu zebraliśmy wszystkie informacja na temat działalności biznesowej Grupy Europa, w tym prezentacje nowych projektów oraz partnerów.

Wyniki finansowe – tu można zapoznać się z aktualnymi i historycznymi wynikami finansowymi, osiągniętymi przez Grupę Europa.

Raporty marketingowe– czyli informacje o opracowanych przez nas lub na nasze zlecenia badaniach rynkowych i konsumenckich wraz z komentarzami ekspertów i materiałami graficznymi, które można pobrać i wykorzystać w codziennej pracy.

Nagrody i wyróżnienia – w tej rubryce chwalimy się wyróżnieniami przyznanymi Grupie Europa, jak i osiągnięciami naszych pracowników.

Eksperci Europy – oddajemy w ręce dziennikarzy grono specjalistów w zakresie ubezpieczeń, którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i branżowym doświadczeniem. Naszymi ekspertami są:
Marat Nevretdinov – CEO Grupy Ubezpieczeniowej Europa
Magdalena Marciniak – doradca zarządu Grupy Europa
Jacek Wakulski – ekspert od alternatywnej sprzedaży ubezpieczeń i affinity
Tomasz Janas – ekspert ds. ubezpieczeń turystycznych
Kamil Kutycki – fachowiec od ubezpieczeń ochronnych, majątkowych oraz dla sektora MSP
Ewelina Churzępa – ekspert ds. inwestycji i oszczędzania
Bartosz Dąbrowski – ekspert z zakresu likwidacji szkód, reklamacji oraz obsługi klientów
Patrycja Duszeńko-Majchrowska – ekspertka od licznych regulacji, wpływających na biznes ubezpieczeniowy
Jacek Popko – ekspert od UX, SEO i SEM
Całość uzupełnia Press Kit, czyli miejsc, w którym można pobrać pliki graficzne, zdjęcia i inne materiały związane z Grupą Europa.
grafika do komunikatuv3.jpg

Powstanie cyfrowego biura prasowego wpisuje się w transformację, którą przechodzi Grupa Europa. Nasza strategia stawia na odkrywanie innowacji w ubezpieczeniach i sięganie po nowoczesne technologie. Właśnie przy ich użyciu powstało biuro prasowe, którego głównym zadaniem jest pomoc dziennikarzom w ich codziennej pracy. Dodatkowo, z dużą przyjemnością zaprosiliśmy do współpracy przy jego tworzeniu polski start-up. To sygnał, że Grupa Europa jest otwarta na podejmowanie wspólnych działań z młodymi, innowacyjnymi firmami – mówi Mariusz Gawrychowski, rzecznik prasowy Grupy Europa.

– mówi Mariusz Gawrychowski, rzecznik prasowy Grupy Europa.

Przy stworzeniu cyfrowego biura prasowego pomógł nam polski start-up Prowly

Prowly przyczynia się do tworzenia standardów branży PR pod kątem korzystania z nowoczesnych technologii. Naszą misją jest dawanie profesjonalistom PR niezależności oraz uwalnianie w nich supermocy do codziennych działań. Myślę, że widać to na wielu obszarach: począwszy od sposobu, w jaki rozwijamy produkt, po podejście do klientów i działania edukacyjne dla rynku. Zaufanie takich firm, jak Grupa Europa, to dla nas najlepszy dowód na to, że obraliśmy dobry kierunek 

– mówi Joanna Drabent, CEO Prowly.

Załączniki

Pobierz wszystkie

nawigacja-biuroprasowe.jpg

grafika | 522 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.