Trzy nagrody dla "Wymarzony Perspektyw"
Kopiuj tekst

Trzy nagrody dla "Wymarzony Perspektyw"

Niski poziom opłat i przejrzysta konstrukcja to cechy ubezpieczenia o charakterze inwestycyjnym „Wymarzone Perspektywy”, które doceniła kapituła programu Najwyższa Jakość Quality International 2016. Ubezpieczenie stworzone przez TU na Życie Europa we współpracy z Raiffeisen Polbank zdobyło nagrodę niezależnego grona ekspertów w kategorii „QI Product”.

Nagroda jest obiektywnym potwierdzeniem naszej strategii, która zakłada tworzenie produktów inwestycyjnych o maksymalnie prostej konstrukcji i innowacyjnej strategii inwestycyjnej w ramach oferowanych portfeli modelowych. Ma to także odzwierciedlenie w wielkości sprzedaży. W pierwszym kwartale tego roku wypracowaliśmy znaczący wzrost składki przypisanej brutto produktów z UFK w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku 

– mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes TU na Życie Europa.

Program Najwyższa Jakość Quality International jest skierowany do podmiotów posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania, które poddadzą się weryfikacji przez niezależnych ekspertów. Jego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Instytucje te, niezwiązane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny.

Indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym "Wymarzone Perspektywy" daje klientom możliwość inwestowania i oszczędzania pieniędzy na realizację osobistych celów, jak również zabezpiecza ich bliskich na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wyróżnia się niskimi opłatami oraz możliwością rezygnacji z produktu w dowolnym czasie bez ponoszenia żadnych kosztów.

Produkt zbiera bardzo pozytywne opinie na rynku, co dodatkowo potwierdzają niezależne nagrody. W ub.r. „Wymarzone Perspektywy” zostały nagrodzone w rankingu „Innowacyjna Firma” Gazety Finansowej oraz otrzymały tytuł „Produkt Miesiąca” Gazety Ubezpieczeniowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.