Eksperci Europy

Eksperci Europy

Grupę Ubezpieczeniową Europa tworzą pasjonaci ubezpieczeń, finansów, innowacji i nowoczesnych technologii. Jeśli potrzebujesz komentarza jednego z naszych ekspertów, zapraszamy do kontaktu z Mariuszem Gawrychowskim. 

Od ponad 20 lat nasza biznes koncentruje się na bancassurrance, czyli dostarczanie produktów ubezpieczeniowych do banków. Jesteśmy liderem tej formy sprzedaży polis na polskim rynku. Jednak dwa lata zdecydowaliśmy wykonać strategiczny zwrot i otworzyć się na partnerstwo z innymi branżami, które mogą efektywnie dostarczać ochrony ubezpieczeniowej dla klientów. Dzięki temu dziś możemy pochwalić się obecnością nie tylko w bankach, ale także w sektorze turystycznym, telekomunikacyjnym, energetycznym, handlowym, e-commerce czy współpracą z dostawcami rozwiązań finansowych.
Jeśli potrzebujesz informacji, danych lub komentarza na jeden z poniższych tematów, skontaktuj się z naszym rzecznikiem prasowym. Obiecujemy, że pomoże sprawnie i szybko. 
-> sytuacja na rynku ubezpieczeniowy w Polsce

-> innowacje i digitializacja w branży ubezpieczeniowej

-> nowe kanały dystrybucji ubezpieczeń

-> bancassurance i affinity

-> likwidacji szkód i obsługa klientów na najwyższym poziomie

-> ubezpieczenie na życie i inwestycyjne

-> ubezpieczenie turystyczne; gwarancje dla biur podróży

-> ubezpieczenia majątkowe i ochronne dla osób fizycznych

-> ubezpieczenia dla MSP

-> wpływ regulacji na funkcjonowanie branży ubezpieczeniowej

 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.