Europa Życie najlepszym partnerem w biznesie
Kopiuj tekst

Europa Życie najlepszym partnerem w biznesie

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa otrzymało tytuł „Najlepszy Partner w Biznesie 2016” w kategorii „Ubezpieczenia”, przyznany przez magazyn ekonomiczny Home&Market.

Wspólne kryteria, jakie zdecydowały o wyborze laureatów w poszczególnych kategoriach, to pewność, zaufanie i gwarancja stabilności firmy. W ocenie organizatorów konkursu właśnie te cechy są kluczowe w relacjach biznesowych. W uzasadnieniu wyboru TU na Życie Europa podkreślono, że spółka „obejmuje ochroną ubezpieczeniową ponad milion osób i tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych”. TU na Życie Europa dodatkowo wyróżnia się elastycznością w działaniu oraz umiejętnością profilowania oferty dla przedsiębiorców. Zwycięzców plebiscytu wytypowano spośród trzech nominowanych firm z danej branży.

Dobry partner w biznesie to jak partner w życiu: rozumiejący i szanujący potrzeby drugiej strony, wspierający w trudniejszych momentach, ale nie stroniący od trzeźwej oceny. Źródłem naszego sukcesu w obszarze biznesowym jest umiejętność wyprzedzania oczekiwań klientów. Szybko reagujemy na potrzeby przedsiębiorców i oferujemy ubezpieczenia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grona klientów skupionych w danym banku, np. nowatorskie ubezpieczenie stabilności finansowej czy ubezpieczenie od utraty zysku w uproszczonej i przejrzystej formie dla mikroprzedsiębiorstw. Nasze produkty potrafią ewoluować co kilka miesięcy. Wierzymy, że rynek jest bardzo dynamiczny i nie można przez kilka lat oferować tego samego produktu bez żadnych zmian i ulepszeń 

– mówi Grzegorz Bors, wiceprezes Grupy Europa. 

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.