Europa Życie wyróżniona

Europa Życie wyróżniona

Opublikowany

TUnŻ Europa zajęła drugie miejsce w rankingu Najbardziej Dynamiczny Ubezpieczyciel 

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa zajęło 2. miejsce w kategorii Najbardziej Dynamicznych Ubezpieczycieli Życiowych. Zestawienie przygotowała Gazeta Finansowa w oparciu o wartość przychodów po III kwartałach 2016 r. O miejscu w klasyfikacji decydował wzrost tego wskaźnika w porównaniu z tym samym okresem w roku ubiegłym. Wielkość przychodów w spółce życiowej wyniosła ponad 899 mln zł , co oznacza wzrost o ponad 37 proc. wobec roku ubiegłego.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Menedżerki Grupy Europa nagrodzone przez PIU

temu

Magdalena Chorzewska, Kalina Kamińska-Sikorska i Małgorzata Kulińska-Sczogiel z Grupy Ubezpieczeniowej Europa otrzymały odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”. Przyznaje je Polska Izba Ubezpieczeń osobom, które mają znaczący wkład w kształtowanie rynku finansowego i tworzenie standardów branży.
Europa wiceliderem rankingu Instytucja Roku 2016

temu

Grupa Ubezpieczeniowa Europa zajęła 2. miejsce w rankingu Instytucja Roku 2016 w kategorii „Najlepsza Jakość Obsługi w Zdalnych Kanałach Kontaktu”. Wysoka pozycja wśród 42. ubezpieczycieli jest obiektywnym potwierdzeniem, że klient zajmuje kluczowe miejsce w strategii firmy.
TU Europa nagrodzona tytułem Mistrz Biznesu

temu

Innowacyjne działania proklienckie, wyprzedzanie trendów rynkowych i nieszablonowe rozwiązania z zakresu insurtech – te kompetencje docenił magazyn Businessman.pl przyznając Towarzystwu Ubezpieczeń Europa tytuł Mistrz Biznesu w kategorii „Ubezpieczenia”.
Marcin Czapiewski wśród najlepszych prawników

temu

Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorców przyznało Marcinowi Czapiewskiemu, dyrektorowi Departamentu Prawnego i Compliance Grupy Ubezpieczeniowej Europa, tytuł Lidera Prawników Przedsiębiorstw. Był on jednym z trzech kandydatów nominowanych w konkursie.

Może nad morze? A gdzie polisa turystyczna?

Polacy preferują morze i samodzielną organizację pobytu. Najważniejsza podczas wyjazdu jest dobra pogoda oraz oderwanie się od obowiązków i codzienności. Mimo że 60 proc. Polaków uważa, iż warto dodatkowo ubezpieczać się podczas wakacji, to tylko 42 proc. deklaruje kupno polisy na najbliższy wyjazd - wynika z badania wykonane na zlecenie TU Europa.