TU Europa ubezpiecza smartfony klientów Neonet
Kopiuj tekst

TU Europa ubezpiecza smartfony klientów Neonet

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa rozszerza aktywność biznesową poza sektorem finansowym. Firma rozpoczęła sprzedaż ubezpieczenia wyświetlaczy smartfonów i tabletów w sieci sklepów Neonet. Produkt jest oferowany jako indywidualna polisa w momencie zakupu sprzętu.

TU Europa, osadzona dotąd głównie na współpracy biznesowej z instytucjami finansowymi, intensywnie rozwija dystrybucję multikanałową. Sprzedaje ubezpieczenia nie tylko w bankach, ale i bankomatach, u touroperatorów, organizatorów imprez sportowych oraz w telekomie. Oferuje także 11 rodzajów polis na swojej stronie www.tueuropa.pl i za pośrednictwem porównywarek internetowych. Ponadto umożliwia zakup ubezpieczeń turystycznych poprzez aplikację mobilną „Europa podróżuje”.

Działając w sektorze B2B dobrze rozumie potrzeby partnerów z różnych branż i ich klientów.

Uszkodzenia wyświetlaczy smartfonów i tabletów stanowią główny problem użytkowników tego sprzętu. Po sukcesie, jaki osiągnęło to ubezpieczenie w telekomach, sprzedaż polis w sieciach sklepów Neonet jest kolejnym krokiem wychodzącym naprzeciw potrzebom klientów. Ideą, która nam przyświeca w tego typu rozwiązaniach jest prostota zakupu, jednoznaczny przedmiot ochrony oraz korzystna cena

– argumentuje Hanna Kalicińska, dyrektor ds. Klientów Kluczowych TU Europa.

Ubezpieczenie wyświetlacza smartfonu i tabletu zapewnia naprawę ekranu i jego obudowy bądź wymianę na nowe elementy w przypadku stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania. Klienci mają także zagwarantowaną bezpłatną obsługę kurierską, która umożliwia odbiór zepsutego urządzenia  i dostarczenie go pod wskazany adres po naprawie. Szkodę można zgłosić zarówno online, jak i telefonicznie. Klient płaci składkę jednorazowo.Przy zakupie smartfonu bądź tabletu klienci sieci Neonet mają do wyboru trzy opcje ubezpieczenia o zróżnicowanym zakresie i wysokości składki.
Wariant 1 – 99 zł za rok, zakres: ochrona wyświetlacza.
Wariant 2 – 119 zł za rok, zakres: ochrona wyświetlacza oraz ochrona na wypadek zalania telefonu.
Wariant 3 – 139 zł za rok, zakres: ochrona wyświetlacza oraz ochrona na wypadek zalania i kradzieży telefonu.

TU Europa oferuje w sieci Neonet także przedłużoną gwarancję na zakupiony sprzęt RTV i AGD. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.