Grupa Europa i PAYBACK ze wspólną ofertą ubezpieczeniową
Kopiuj tekst

Grupa Europa i PAYBACK ze wspólną ofertą ubezpieczeniową

Grupa Ubezpieczeniowa Europa uruchamia nowy kanał sprzedaży. We współpracy z PAYBACK – największym programem bonusowym w Polsce (7,5 mln klientów) – zaoferuje cztery rodzaje ubezpieczeń (na życie, zdrowotne, home i kids assistance) w wariantach dostępnych wyłącznie dla klientów programu. Zakup będzie premiowany punktami PAYBACK. 

Grupa Europa konsekwentnie realizuje strategię zwiększania dostępności własnych produktów poprzez uruchamianie innowacyjnych kanałów sprzedaży, szeroko wykraczających poza branżę finansową. Nawiązanie współpracy z PAYBACK zaowocowało stworzeniem czterech produktów dedykowanych uczestnikom tego programu. 

Szukamy innowacyjnych sposobów dotarcia do klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie wspólnej oferty z programem bonusowym. Jego uczestnicy uzyskają dostęp do stworzonych z myślą o nich produktów ubezpieczeniowych, które charakteryzują się atrakcyjną ceną i szerokim zakresem ochrony 

– mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes Grupy Ubezpieczeniowej Europa.

Polisy oferowane przez Grupę Europa i PAYBACK można kupić przez stronę internetową www.payback.pl/ubezpieczenia. Pod tym adresem znajduje się więcej informacji o poszczególnych produktach.

We wspólnej ofercie Grupy Europa i  PAYBACK i znalazły się:

Ubezpieczenie na życie „Zabezpieczenie Najbliższych“ 
Wysokość składki jest uzależniona od wieku klienta, ale nie ulegnie zmianie przez 5 lat w przypadku kontynuacji. Suma ubezpieczenia może wynosić od 10 do 250 tys. zł. Wypłata świadczenia dla najbliższych następuje na skutek śmieci ubezpieczonego z przyczyn naturalnych, jak i w następstwie nieszczęśliwego wypadku bądź wypadku komunikacyjnego.

Ubezpieczenie zdrowotne „Spokojny Powrót do Zdrowia“
Wysokość składki jest uzależniona od wieku ubezpieczającego, ale nie ulegnie zmianie przez 5 lat w przypadku kontynuacji. Polisa  obejmuje najczęstsze choroby cywilizacyjne (zawał serca, nowotwór złośliwy, udar mózgu). Do wyboru są trzy sumy ubezpieczenia: 30, 60 lub 150 tys. zł. Świadczenie jest wypłacane od razu po zdiagnozowaniu choroby.

Ubezpieczenie „Pomoc dla dziecka“
Miesięczna składka wynosi od 20 do 57 zł. W tej cenie klient  otrzymuje szybki dostęp do lekarzy specjalistów w razie niespodziewanych zdarzeń dotyczących dzieci: wypadków i nagłych zachorowań. Może zamówić wizytę domową lekarza i skorzystać z telefonicznych konsultacji medycznych.

Ubezpieczenie home assistance „Złota Rączka“ 
90 zł – tyle wynosi jednorazowa składka rocznej polisy, która gwarantuje zabezpieczenie w przypadku awarii sprzętu w domu, dostęp do szerokiej gamy specjalistów, pokrycie kosztów ich robocizny, niezbędnych materiałów i części zamiennych.

To kolejna, ale nie ostatnia w najbliższych miesiącach dobra wiadomość dla naszych uczestników. Dostrzegamy duży potencjał dla rozwoju tej współpracy. Ze zrealizowanych przez nas badań wynika, że jedną z najczęstszych przyczyn powstrzymujących Polaków przed zakupem ubezpieczeń jest ich cena. Wspólna oferta PAYBACK i Grupy Europa przełamuje tę barierę i pozwala zapewnić ochronę w najważniejszych obszarach życia 

– komentuje Michał Pieprzny, CEO PAYBACK Polska.

Zakup każdej z polis będzie premiowany punktami PAYBACK. Za każdą wydaną złotówkę uczestnicy otrzymają 5 punktów. To najwyższy przelicznik punktowy w całej ofercie programu. Na uczestników PAYBACK czekają także promocyjne punkty na start: 500 punktów w przypadku ubezpieczenia dla dzieci i home assistance oraz 2 razy więcej punktów przy zakupie ubezpieczenia na życie i zdrowie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.