Grupa Europa z nowym rzecznikiem
Kopiuj tekst

Grupa Europa z nowym rzecznikiem

Mariusz Gawrychowski dołączył do Grupy Europa jako rzecznik prasowy. Będzie odpowiadał za współpracę z mediami oraz komunikację zewnętrzną i wewnętrzną.

Grupa Europa łączy świat ubezpieczeń i nowoczesnych technologii. Dlatego cieszymy się, że nasz zespół wzmocnił Mariusz, który podczas dotychczasowej kariery w unikalny sposób łączył branżę finansową z technologiczną. Jestem przekonany, że jego doświadczenie pomoże nam w budowie innowacyjnej i nowoczesnej firmy, odpowiadającej na wyzwania szybko zmieniającej się branży ubezpieczeniowej – 

mówi Marat Nevretdinov, wiceprezes Grupy Ubezpieczeniowej Europa.

Przez ponad 15 lat Mariusz Gawrychowski był dziennikarzem ekonomicznym. Ostatnio był związany z „Pulsem Biznesu”, w którym pisał o ubezpieczeniach i nowych technologiach. Publikował także m.in. w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, „Gazecie Giełdy Parkiet”, „Życiu Warszawy” i „Obserwatorze Finansowym” oraz pracował dla Polskiej Agencji Prasowej.

W 2012 roku Polska Izba Ubezpieczeń przyznała mu tytuł „Dziennikarza Roku”, a rok wcześniej nagrodę specjalną za publikacje o tematyce ubezpieczeniowej. Został także wyróżniony w konkursie dziennikarskim, organizowanym przez  Związek Polskiego Leasingu. Natomiast Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przyznała mu tytuł „Ambasadora Innowacji” za cykl publikacji opisujących innowacyjność w polskich przedsiębiorstwach. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.