Rankomat.pl z polisami podróżnymi od Europy 
Kopiuj tekst

Rankomat.pl z polisami podróżnymi od Europy 

Porównujący ubezpieczenia na rankomat.pl mogą już zapoznać się z polisami podróżnymi TU Europa. 

Wakacje rozpoczęły się na dobre, więc klienci powinni zwrócić uwagę na ochronę podczas planowanych wyjazdów. Ubezpieczenia podróżne w podstawowej i rozszerzonej formie gwarantują polisy Travel World i Sport & Fun, która są dostępne w porównywarce ubezpieczeniowej rankomat.pl.
Rankomat.pl to szybkie i wygodne narzędzie do znalezienia optymalnej oferty ubezpieczenia na życie, nieruchomości, samochodu, ale i podróży. W czasie trwających wakacji, warto zwrócić szczególną uwagę na polisy podróżne.
Ubezpieczenia podróży z oferty TU Europa dostępne na stronie rankomat.pl:

Travel World – kompleksowe ubezpieczenie podczas podróży zagranicznych, obejmujące pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu w sytuacji nagłej choroby bądź nieszczęśliwego wypadku za granicą, ochronę bagażu, OC oraz pomoc w podróży, np. pokrycie kosztów podróży osoby towarzyszącej w przypadku transportu medycznego do Polski czy pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia za granicą w celu rekonwalescencji. Do wyboru są 3 warianty ubezpieczenia z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia od 30 tys. euro do 160 tys. euro.

Sport & Fun - ubezpieczenie dla łączących podróżowanie z uprawianiem sportów zarówno w Polsce jak i za granicą, obejmujące w podstawowym zakresie m.in. koszty leczenia oraz ratownictwa i transportu, pomoc w podróży, NNW, ochronę bagażu i sprzętu sportowego, zwrot kosztów wypożyczenia sprzętu sportowego, ubezpieczenie kosztów związanych z opóźnieniem dostarczenia sprzętu sportowego oraz ochronę na wypadek szkód wyrządzonych innym osobom.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.